Účetní poradenství

Jsme účetní firma, která pracuje v tomto oboru od roku 1994.

Od letošního roku jsme změnili právní subjektivitu na Společnost s ručením omezeným, která je rodinnou firmou a která má různorodé činnosti, a my jsme se stali samostatnou divizí a rádi bychom rozšířili své zákazníky.

Zpracováváme veškeré daně, účetnictví i daňovou  evidenci a kompletní mzdovou agendu. Pracujeme ve vlastním SW LC SYS - Helios RED. Na přání zákazníka zpracováváme i v SW zákazníka.  Používáme práci tzv. vzdáleného počítače přes  program TeamViewer, jehož licenci vlastníme.  Najdete nás  i v katalogu účetních.cz. ještě pod původní Firmou - Účetní poradenství Dana Kohoutová. IČ 48712159/DIČ CZ5853030414, sídlo kanceláře Kladno, Milady Horákové 2725.

Agendy zpracovávají tři školené účetní, které jsou s každým zákazníkem v osobním kontaktu.  Diskrétnost a profesionalita je pro nás zásadní.

Zákazníkům vycházíme maximálně vstříct a pro dobrou spolupráci preferujeme neustálou komunikaci se zákazníkem. Našimi zákazníky jsou nejen firmy z našeho okolí, ale díky našemu vybavení zpracováváme i zákazníky z Čech a hlavně v Praze. Doklady si fyzicky svážíme sami nebo prostřednictvím pošty. Komunikace probíhá i  přes internet. S účtováním marketingových služeb ap. máme znalost. Zastupujeme své zákazníky na základě plné moci na úřadech.

Pokud Vás naše nabídka osloví - kontaktujte mne na čísle 603 446 436 - Můžeme projít blíže nabídku včetně cenových relací a nabízených slev.

Sídlo kanceláře: Milady Horákové 2725, Kladno